Adviesprijs | Jouw korting | Prijs |
---|---|---|
€48,86 | ||
inclusief 21% btw |
€59,12
inclusief 21% btw
|
- Gratis verzending vanaf 100,-
- Fysieke vestigingen met serviceafdeling
- Vertrouwde leverancier sinds 1996
- Deskundig advies van productexperts






- Omschrijving
- Plus- en minpunten
- Specificaties
De Eibenstock Afdichtring rubber voor WR 300. Deze afdichtingsring zorgt er voor dat jij zonder wateroverlast kunt boren. De afdichtingsring is ontworpen ten behoeve van de wateropvangset die je gebruikt bij nat diamant boren.
Rubberen afdichtingsring voor Eibenstock WR 300
De van rubber gemaakte ring is ten behoeve van de WR 300. Je plaatst de wateropvanget op de plek waar je gaat boren. Samen met een stofzuiger kun je het overtollige water direct afvoeren. Deze afdichtingsring zorgt er voor dat er geen straaltje water vrij komt tijdens het boren.
Rubberen ring voor wateropvangset
De Eibenstock Afdichtring rubber voor WR 300 is ontworpen voor het wateropvangset. De wateropvangset is voor het verzamelen en afvoeren van overtollig koelwater. De opvangset is voorzien van een aansluiting voor een industriestofzuiger en wordt door middel van twee bouten op de boorstandaard gemonteerd.
Rubberen afdichtings ring
De afdichtingsring is vervaardigd uit rubber. Rubber is een veelgebruikt materiaal in de praktijk. De voordelen van rubberen zijn hieronder te vinden:
- Lange levensduur;
- Bestand tegen harde schokken;
- Bestand tegen hoge belastingen zonder dat er slijtage optreedt;
- Elastisch en veerkrachtig met minder slijtage als gevolg;
- Krasbestendig;
- Bestand tegen olie en vet.
- Rubber vervangingsafsichting voor water verzamelring WR
- Diameter is 20 – 250 mm
- Eibenstock rubber
- Alleen voor WR 300