Adviesprijs | Jouw korting | Prijs |
---|---|---|
Adviesprijs€34,61 | €34,61 | |
inclusief 21% btw |
€41,88
inclusief 21% btw
|
- Gratis verzending vanaf 100,-
- Fysieke vestigingen met serviceafdeling
- Vertrouwde leverancier sinds 1996
- Deskundig advies van productexperts






- Omschrijving
- Plus- en minpunten
- Specificaties
De schuurschijf 370mm is bedoeld voor het schuren en opruwen van Styropor (piepschuim) en minerale isolatieplaten voor volledige thermische isolatie.
Schuurschijf voor piepschuim
Geëxpandeerd polystyreen of PS-hardschuim is een karakteristieke en vrijwel altijd witte kunststof, in de volksmond piepschuim genoemd. Merknamen als Isomo, Tempex, Styropor en Depron worden wel als soortnaam gebruikt.
Schuurschijf met schuurpapier
De schuurschijf is voorzien van ruw materiaal. Daarom wordt het ook wel schuurpapier genoemd door Eibenstock. Je kunt er isolatieplaten mee opruwen. Je bevestigt de schuurschijf gemakkelijk op je pleisterbewerkingsmachine. De korrel van de schuurschijf is 24.
Schijf voor EPG 400 van Eibenstock
Je bevestigt de schuurschijf snel op de basisplaat van de schuurmachine EPG 400 van Eibenstock. De schuurmachine EPG 400 is een handzame en krachtige machine. Speciaal voor het rabotteren of schuren en filzen van grote oppervlakken gips en piepschuim. De schuurmachine kan zowel binnen als buiten gebruikt worden.
- Schuren en opruwen van piepschuim
- Ook voor schuren van minerale isolatieplaten
- Korrel 24
- Alleen voor pleisterbewerkingsmachine EPG 400